WISH
backgroundImage
backgroundImage

Процедурна лазня

Банний комплекс

 

Альтернативою руської лазні – є відвідування процедурної лазні у нашому заміському банному комплексі. На Вас чекає не лише відпочинок, а й комплексне оздоровлення всього тіла. Водночас з вашим відпочинком, наші майстри як слід попарять Вас, нададуть бадьорості, знімуть втому та стовідсотково покращать ваше самопочуття. Яка ж лазня без головного атрибуту – віника. Масаж банним віником покращує обмін речовин, відновлює стан шкіри, сприяє кращому кровообігу. Використання ароматичних масел та трав’яних відварів зроблять Ваш відпочинок у нашому заміському комплексі незабутнім.

Що на вас чекає у процедурній бані

Якщо відвідування бані Київ для Вас в новину, то наші фахівці ознайомлять вас з цією культурою. Ви отримаєте консультацію, що до ароматичних масел, які треба застосовувати, дізнаєтесь про певні особливості віників та інші особливості цього відпочинку. Для віників використовують багато рослин, найпопулярніші – це березові, дубові, хвойні, липові, ялівцеві віники та багато інших. Кожен з них має певний ефект, а саме:

  • Покращує стан бронхів, знімає запалення, комплексно впливає на дихальну систему;
  • Заспокоює нервову систему та знімає головний біль;
  • Допомагає при лікуванні артриту, радикуліту, болях у суглобах;
  • Знімає напруженість м’язів та тонізує їх.

Відвідайте баню під Києвом разом з друзями

У нашій процедурній лазні (баня Київ на лівому березі) використовуються лише натуральні компоненти та аксесуари. Процедурна лазня входить до SPA комплексу клубу WISH Aqua & Spa Resort, який розташований на лівому березі Дніпра. Ми чекаємо на Вас у с. Вишеньки, що біля озера Золоче, під Києвом. Відвідайте лазню та отримайте заряд бадьорості на весь тиждень.

Процедурна лазня
backgroundWater
 
Дата публікації: 27 січ 2021
 
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage

Бронювання

orderPartAnastasiaImage

Мене звати Анастасія, я ваш персональний менеджер.

Ви можете замовити Гостьовий візит, Готель, SPA-Сервіс, Столик в ресторані лише залишивши свій номер телефону, а я подбаю про все інше.

orderPartAnastasiaImage