WISH
backgroundImage
backgroundImage

Римська парна

Римська парна у нашому курорті

 

Римська парна – чудовий спосіб відпочити, як у компанії друзів, так і у родинному колі Завдяки невисокій температурі 45-60 °С римська парна не має протипоказань. Її особливість – висока вологість повітря, майже 100%, мармурові лежаки та підлога, які не нагріваються вище, ніж 60°С. Завдяки поступовому прогріванню тіла відбувається значне потовиділення. Тому до і після відвідування римської бані необхідно вживати достатню кількість води або напоїв для відновлення водного балансу організму. Відпочинок у римській бані – це відмінний спосіб відновити сили, зняти втому та чудово провести час.

Переваги римської лазні

До особливостей також відносять час відвідування у римській парній. Він не повинен перевищувати 20-30 хвилин, після цього обов’язково необхідно відпочити протягом 30 хвилин. Рекомендовано відвідувати не більше 3-4 разів за один сеанс. Римська парна дозволяє:

  • Збалансувати обмін речовин організму;
  • Очистити шкіру;
  • Отримати надзвичайний антицелюлітний ефект;
  • Зняти стрес та покращити працездатність.

Римська парна сприяє відновленню шкіри та надає їй пружності.

Відвідайте римську парну на лівому березі Дніпра 

У комплексі з різними видами SPA процедур – пілінгом, масажами і ваннами, обгортуванням, масками для обличчя та тіла – відвідування римської парної, а також відпочинок під Києвом з басейном у нашому комплексі, забезпечують неперевершений результат, як для чоловіків, так і для жінок. Тепло римської парної сприятливо впливає на серцево-судинну, дихальну, терморегулюючу та ендокринну систему. Римська парна входить до SPA комплексу клубу WISH Aqua & Spa Resort. Клуб знаходиться під Києвом, на лівому березі Дніпра, у с. Вишеньки. Запрошуємо відвідати наш комплекс.

 

Римська парна
backgroundWater
 
Дата публікації: 04 січ 2022
 
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage