WISH
backgroundImage
backgroundImage

Закритий басейн

Закритий басейн в WISH Aqua & Spa Resort

 

Шукаєте безпечний і зручний закритий басейн під Києвом? Приїжджайте в WISH Aqua & Spa Resort – заміський курорт для активного відпочинку і оздоровлення. Тут вас чекають унікальні аква-процедури, безліч спортивних занять у воді і просто вільний відпочинок в басейнах для всієї родини. Щоб відвідати басейн закритий, залиште замовлення на сайті або зателефонуйте за вказаним номером.

На території курорту WISH Aqua & Spa Resort розташований повноцінний спортивно-розважальний комплекс з чотирма басейнами, в тому числі і відкритим. відвідувачам доступні:

  • закритий басейн з морською мінералізованою водою;
  • професійний 25-метровий басейн для спортсменів і досвідчених плавців;
  • дитячий басейн з підігрітою водою і мінімальною глибиною.

У нас кожен знайде варіант проведення часу до душі. А якщо ви не вмієте плавати, наші професійні персональні інструктори вас навчать.

У закритому заміському курорті WISH Aqua & Spa Resort можна не тільки відпочити, а й:

  • пройти водну реабілітацію після травм і важких захворювань;
  • позайматися аквааеробікою під контролем досвідченого тренера;
  • оздоровитися, незалежно від віку (пропонуємо спеціальні програми аква-фітнесу для вагітних і літніх людей).

Кожен басейн закритий від небажаних візитів і сторонніх очей. Відвідати наш заклад можна тільки за попереднім записом. Гарантуємо повну конфіденційність інформації про клієнта.

Особливу увагу ми приділяємо якості води в басейнах. Для очищення і дезінфекції використовуємо сучасні потужні фільтруючі системи, оснащені озонуванням і ультрафіолетом. Тому відпочинок в заміському курорті WISH Aqua & Spa Resort пройде без неприємних наслідків і подарує тільки позитивні враження.

Закритий басейн
backgroundWater
 
Дата публікації: 02 січ 2022
 
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage