WISH
backgroundImage
backgroundImage

Тренажерний зал

Тренажерний зал у нашому клубі WISH Aqua & Spa Resort 

 

Фізичні навантаження та постійна підтримка організму у тонусі – це основа міцного здоров’я. У клубі WISH Aqua & Spa Resort на Вас чекає тренажерна зала з новітнім обладнанням фірми Technogym для всіх груп м’язів та висококваліфіковані тренери. Індивідуально складена програма тренувань під наглядом тренера, гарантовано забезпечить результат як для чоловіків, так і для жінок. У залі на Вас чекає кардіозона, зона вільних ваг, зона грузоблочних тренажерів і зона, призначена для функціонального тренінгу. Робоча зона оснащена тренажерами всесвітньо відомої фірми Technogym, яка займає перше місце серед виробників професійного обладнання для   тренувань. Тренажери Technogym включають в себе всі інноваційні розробки фітнес індустрії.

 

Тренажерний зал вашої мрії

Для багатьох людей заняття у тренажерному залі –  це завжди великі навантаження, втома та поганий настрій. У нашому клубі ми доведемо, що тренування не забирають енергію, а навпаки заряджають Ваше тіло та мотивують. А результат, який Ви вважаєте недосяжним, ближче ніж здається. Команда висококваліфікованих тренерів, враховуючи Ваші цілі та фізичні особливості, допоможе Вам у цьому. Ви можете самостійно обрати бажаний напрямок тренувань:

  • Аеробні тренування
  • Силові тренування
  • Функціональнi тренування

 

Ми завжди допоможемо вам бути у формі

Якщо у Вас є бажання отримати спортивну фігуру, або підтримувати тонус Вашого тіла, то ми завжди чекаємо на нових відвідувачів. Тренажерна зала входить до складу клубу WISH Aqua & Spa Resort, у с. Вишеньки на лівому березі Дніпра, біля Києва. Ми залюбки проконсультуємо Вас, допоможемо обрати тип тренувань, який буде цікавим для Вас та ефективним для Вашого тіла. Станьте частинкою клубу WISH Aqua & Spa Resort та завжди залишайтесь у формі.

Тренажерний зал
backgroundWater
 
Дата публікації: 15 бер 2021
 
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage