WISH
backgroundImage
backgroundImage

СПА Масаж

СПА масаж - райська насолода


Якісний SPA масаж допоможе розслабитися і подарує заряд бадьорості на весь день. Оцініть всі переваги професійного масажу в заміському комплексі WISH Aqua & Spa Resort. Порадуйте собі і близьким сертифікт на повний комплекс СПА-процедур!

 

Масаж СПА

СПА масаж - це одна з найприємніших косметологічних процедур. Він здатний моментально поліпшити не тільки фізичне, а й емоційний стан людини. Масаж показаний при хронічній втомі, фізичних надмірних навантаженнях, захворюваннях опорно-рухового апарату. Особливо корисним він є для жінок, які народили та літніх людей. Переоцінити користь масажу неможливо. Серед основних ефектів даної процедури слід зазначити:

  • поліпшення кровотоку і лімфотоку;
  • підвищення м'язового тонусу;
  • схуднення і виведення зайвої рідини;
  • зняття набряклості і застійності в м'язах;
  • поліпшення настрою і підвищення працездатності
     

Масаж допоможе позбутися від загострень хронічних захворювань, а також від постійних болів в спині і кінцівках. Він позитивно впливає на стан шкірного покриву: прискорює регенерацію, підвищує еластичність і упругість. В заміському комплексі WISH Aqua & Spa Resort  можна прийняти гідромасажні СПА ванни і пройти наступні види масажу: розслабляючий, лікувальний, зміцнюючий. У нас працюють професійні масажисти з величезним досвідом, в руках яких ви будете почувати себе безпечно і комфортно.

WISH Aqua & Spa Resort : професійний масаж СПА (Київ) за доступними цінами

Відвідати закритий клуб можна тільки за попереднім записом. Вартість послуг залежить від типу і кількості сеансів масажу. Гарантуємо повну конфіденційність і неможливість поширення інформації про гостей. Відпочинок в WISH Aqua & Spa Resort залишить тільки позитивні емоції!

СПА Масаж
backgroundWater
 
Дата публікації: 07 січ 2022
 
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage