WISH
backgroundImage
backgroundImage

Заміський СПА комплекс

Spa комплекс під Києвом - відмінна можливість відпочити від шуму великого міста

 

WISH AQUA & SPA RESORT пропонує вам подбати про своє тіло з теплом і любов'ю. У щоденному хаосі ми рідко зупиняємося і запитуємо себе як нам цей ритм. Ми біжимо і працюємо все більше і більше, але наше тіло втомлюється і потребує відпочинку. Вимикайте телефон, залишайте ноутбук вдома і приїжджайте до нас.

На території СПА комплекс Київська область до ваших послуг п'ятизірковий готель, професійний ресторан, 5 басейнів для плавання, спортивний зал і дитячі кімнати.

Унікальна вода юрського горизонту доступна на всій території СПА комплекс під Києвом. Вона видобувається з глибини 250 м і захищена від забруднень. Неймовірно смачна і корисна, адже відповідає воді клітин нашого організму. У нас ви зможете її пити, купатися в ній і отримувати спа догляд.

Відпочинок в заміському центрі - це комплекс доглядових процедур, фізичної активності, корисної їжі одночасно з високоякісним готельним сервісом спрямований на заспокоєння, розслаблення і відновлення сил і настрою наших гостей.

Заміський комплекс створений для максимального занурення в природу і в свої відчуття

Наш комплекс знаходиться в екологічній місцевості за містом. Навколо дерева, велике озеро, величезна зелена територія, що сприяє оздоровленню і релаксації, а чарівні процедури допоможуть відновити сили.

Оздоровчий центр WISH AQUA & SPA RESORT надає своїм гостям:

  • Масаж;
  • Аюрведичні процедури;
  • Spa-тури;
  • Корекцію фігури;
  • Манікюр і педикюр;
  • Бальнеологію;
  • Лазні;
  • Косметологію.

Для вашого задоволення пропонуємо вам повноцінний СПА-відпочинок з хаммамом, масажами, бальнеологічними ваннами, обгортання, доглядом за обличчям і руками і іншими приємними процедурами. Вони допоможуть повністю зануритися в відновлення сил і ресурсу.

Якщо вас турбує здоров'я - ви можете вибрати медичні тури і проконсультуватися з нашими лікарями. Комплексні методики, лікувальні масажі і правильні фізичні навантаження допомогли не одному нашому гостю позбутися болю і втоми.

Всі процедури виконуються кваліфікованими фахівцями з відповідною освітою і з використанням професійної косметики.

Також в будь-який час ви можете поплавати в одному з наших басейнів або позайматися в спортивному залі з тренером або групою. Доступні активності на свіжому повітрі, тому ви можете не тільки насолоджуватися доглядом за тілом, а й додавати в відпочинок приємне фізичне навантаження.

Як бачите, нам є що запропонувати гостям нашого СПА-комплексу. Індивідуальний підхід до кожного відвідувача, високоякісні послуги та приємне проведення часу подарують вам незабутній уїк-енд. Не потрібно чекати коли втома звалить вас з ніг, піклуйтеся про себе систематично, а ми допоможемо підібрати для вас найприємніші процедури.

Подаруйте собі вихідні і приїжджайте до нас! Всього 16 км від Києва і вам відчиняться двері в незабутній курорт.

Заміський СПА комплекс
backgroundWater
 
Дата публікації: 05 січ 2022
 
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage