WISH
backgroundImage
backgroundImage

SPA для рук

SPA для рук в WISH Aqua & Spa Resort 

 

Руки здатні багато розповісти про людину. Вони видають вік, рід діяльності і інші подробиці, які не завжди потрібно знати оточуючим. Щоб ручки були молоді і прекрасні, спробуйте SPA для рук від майстрів закритого комплексу WISH Aqua & Spa Resort . Унікальні оздоровчі процедури подарують масу позитивних емоцій!

 

SPA процедури для рук: переваги та ефективність

СПА процедури для рук в салоні заміського комплексу WISH Aqua & Spa Resort спрямовані на омолодження і оновлення шкірного покриву. Їх ефективність обумовлена ​​активізацією регенерації, глибоким очищенням і насиченим живленням. Дані процедури:

  • позбавляють від ороговілих клітин епідермісу;
  • насичують шкіру колагеном, вітамінами і мікроелементами;
  • прискорюють процеси відновлення цілісності шкіри;
  • підвищують пружність і еластичність, а також забезпечують дерму вологою 

В ході сеансів СПА ручки отримують легкий масаж, корисний не тільки для фізичного, а й для психоемоційного стану. Процедури допоможуть розслабитися і відволіктися від проблем, подарують заряд бадьорості і впевненість в собі. Доглянуті ручки підвищують самооцінку, що допомагає домогтися бажаних цілей в житті.

Які СПА процедури для рук можна пройти в нашому комплексі?

Фахівці заміського комплексу WISH Aqua & Spa Resort виконують повний комплекс процедур СПА для рук, що включає в себе: пілінги, скрабування, обгортання, масажі, маски. Тут можна спробувати такі унікальні процедури, як парафінотерапія і гідромасажні ванни. Для кожного гостя знайдеться варіант по душі. Відвідайте закритий клуб WISH Aqua & Spa Resort можна тільки за попереднім записом. 
 

SPA для рук
backgroundWater
 
Дата публікації: 08 січ 2022
 
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage