WISH
backgroundImage
backgroundImage

Соляний грот

Соляна кімната (грот)

 

Сучасна альтернатива соляним печерам – це відвідування соляного гроту у SPA комплексі. Соляний грот – спеціальне приміщення, яке побудоване переважно із соляних блоків. Спеціалізоване обладнання забезпечує постійну температуру, вологість у кімнаті, яка сприяє оздоровчій дії солі на організм людини. Соляна кімната наповнить Ваше тіло необхідними мінеральними речовинами, а саме: кальцієм, залізом, натрієм, магнієм, міддю, йодом, літієм, селеном, марганцем. Мінералізація організму надає сил, покращує метаболізм, є профілактикою багатьох захворювань. Соляний грот це чудове місце відпочинку незалежно від віку, як для чоловіків, так і для жінок.

Вплив соляного гроту на організм людини

Побудована із соляних блоків кімната формує власний внутрішній мікроклімат. У такому мікрокліматі проходить вивільнення іонів мікроелементів, за рахунок високої інтенсивності атмосфера набуває лікувальних властивостей. Відновлення мінерального балансу людини комплексно впливає на здоров’я:

  • Іонізоване повітря впливає на лікування дихальної системи, тому, соляний грот рекомендують як альтернативу фармацевтичним препаратам;

  • Лікує хвороби дихальних шляхів;

  • Рекомендовано відвідувати соляну кімнату при ураженнях шкіри, що стимулює знезараження, регенерацію та оздоровлення шкіри;

  • Знімає стрес, нервовість, покращує сон та сприяє кращій роботі нервової системи;

  • Зміцнює імунну систему.

Відвідування соляної кімнати Київ як альтернатива морському узбережжю

У кожної людини настає момент, коли робота разом з іншими клопотами навалюються на плечі. Вам необхідний відпочинок, але до відпустки ще далеко? Краще вирішення – це відвідування SPA комплексу у готельний комплекс Київ, в тому числі соляного гроту. Курс відвідувань соляного гроту за своєю користю прирівнюють до тижневого відпочинку на морському узбережжі. Ваш організм наповниться силами та енергією, нервова система відпочине, повернеться концентрація. Тому рекомендуємо відвідати SPA комплекс у клубі WISH Family Space, який розташований на лівому березі Дніпра. Неперевершена атмосфера та природа с. Вишеньки, що під Києвом, нададуть Вам нових сил.

 

Соляний грот
backgroundWater
 
Дата публікації: 04 січ 2022
 
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage