WISH
backgroundImage
backgroundImage

САП -тури

WISH Aqua & Spa Resort організовує найкращі sup тури

 

Втомилися на роботі? Вам потрібно терміново провітрити голову? Ви любите активний відпочинок, але з можливістю ввечері попаритися у лазні та добре виспатися? Як вам ідея вирушити у тури на сапах? Виїжджати далеко не потрібно! Всього 16 км від Києва і ви зможете спробувати це заняття самостійно або з компанією.
Sup (sup серфінг) – це водний вид спорту, де потрібно стояти на дошці та веслувати по воді. Він добре розслаблює нервову систему, але всі м'язи при цьому добре працюють. Разом з цим ви знаходитесь на природі, посеред води, співають пташки і ви чуєте заспокійливий звук весла, що розсікає гладь озера. Одне з найкрасивіших, активних та одночасно заспокійливих занять, які зменшать ваш стрес та подарують відпочинок.

Відпочинок у заміському корорті!


Наш курорт WISH AQUA & SPA RESORT організовує sup тури по озеру Золоче та його фантастичних маршрутах. Ми надаємо все необхідне для цієї діяльності: дошки, рятувальні жилети та ін. Ніколи не плавали на sup дошці? Не страшно! З вами обов'язково буде наш інструктор, який покаже як стояти на дошці, користуватися веслом та розповість про правила безпеки.Ви можете вибрати тури для великої компанії друзів, колег, а також відпочити з коханою людиною. Такі прогулянки на воді чудово підходять сім'ям з дітьми, адже тут не потрібна особлива фізична підготовка та спеціальні навички. Достатньо бажання і все вийде!
Коли поїздка на сапах закінчиться, ви зможете відразу переміститися в будь-яку баню або сауну на території WISH AQUA & SPA RESORT, щоб розслабити напружені м'язи і відпочити від активного дня. Також у вас буде можливість піти на масаж або басейн. Після парних приходьте на вечерю до нашого ресторану і потім вирушайте спати. Ручаємось, що ваш сон після такого дня буде чудовим!
Ви можете приїхати плавати на сапах і залишитися в нашому готелі на вихідні, або просто вибрати окремий день для катання без ночівлі. Бронюйте свої активні вихідні та насолоджуйтесь природою, адже вона наповнює та дарує справжній спокій.

САП -тури
backgroundWater
 
Дата публікації: 03 січ 2022
 
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage