WISH
backgroundImage
backgroundImage

Ресторан

Заміський ресторан WISH Aqua & Spa Resort

 

Пропонуємо насолодитися незабутнім відпочинком, а також авторською кухнею Шеф-кухаря Владислава Бавровського у нашому заміському ресторані. Ми використовуємо виключно якісні продукти та сучасні технології приготування, що здатні  зберегти максимум поживних речовин. Сімейний ресторан WISH Aqua & Spa Resort подарує масу позитивних емоцій кожному відвідувачу!

Сімейний ресторанний комплекс WISH Aqua & Spa Resort пропонує:

  • дитяче меню;
  • авторське меню від Шеф-кухаря;
  • вишуканий асортимент вин, напоїв (алкогольних і безалкогольних) та коктейлів.

 

Ресторан для усієї родини

Ви можете замовити доставку. Ми доставляємо свіжоприготовлені блюда ще теплими максимум за 90 хвилин. Вартість доставки складає 80 грн.

Якщо вам потрібен хороший ресторан Київ, який працює на виїзді, ми з радістю пропонуємо послугу «кейтерінг». 

WISH-кейтеринг це завжди вчасно, неймовірно смачно та вишукано! Виїзне обслуговування надає всі види послуг: бенкет, весілля, фуршет, барбекю, коктейль і кава-брейк. Найкращі фахівці своєї справи на чолі з Шеф-кухарем Владиславом Бавровським розроблять ідеальне авторське меню згідно тематики Вашого заходу у нашому заміському ресторані під Києвом.

Послуги кейтерингу пригодяться тим, хто бажає без особливих зусиль організувати корпоративне, сімейне свято або вечірку з друзями.

Ресторан
backgroundWater
 
Дата публікації: 15 бер 2021
 
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage

Бронювання

orderPartAnastasiaImage

Мене звати Анастасія, я ваш персональний менеджер.

Ви можете замовити Гостьовий візит, Готель, SPA-Сервіс, Столик в ресторані лише залишивши свій номер телефону, а я подбаю про все інше.

orderPartAnastasiaImage