WISH
backgroundImage
backgroundImage

Про басейни

Про басейни курорту

 

Якщо Вас втомила спека та вам потрібен відпочинок, то найкращим варіантом буде відвідування басейну. У басейнах нашого клубу Ви можете як займатися плаванням, так і відпочивати разом зі своєю родиною.

До аква комплексу WISH Aqua & Spa Resort входить 4 басейни, а саме:

  • Двозонний літній басейн під відкритим небом;
  • Басейн -джакузі з морською водою;
  • Спортивний басейн довжиною 25 метрів;
  • Дитячий басейн для навчання плаванню.

Висока якість води у наших басейнах обумовлена тим, що вода подається з артезіанської свердловини, з глибини понад 240 метрів. Якість цієї води відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4 – 171 – 10 «Гігієнічні норми до води питної, призначеної до споживання людиною».

Додатковим фактором чистоти води в басейнах є використання кращих систем очищення:

  • ультрафіолетового знезараження
  • озонування
  • знезалізнення

Кожні 10 днів проводиться аналіз води у СЕС. Результати аналізу води та її параметри ви завжди знайдете на рецепції басейну.

Якість води у наших басейнах найвища у Києві

Завдяки сучасним технологіям вода у басейні постійно фільтрується та має температуру 27-28 °С, а у дитячому 32°С. Постійно контролюється жорсткість води та її кислотність. Всі параметри відповідають санітарним нормам питної води.

 

Незабутній відпочинок зі своєю родиною у с.Вишеньки

Ми турбуємося про клієнтів нашого курорту, тому персонал завжди проконсультує Вас та надасть поради. Якщо Ви вирішили розважитися з друзями у басейні, то найкращим варіантом буде літній басейн, або спортивний, якщо Ви вирішили позмагатися. Ви втомилися та вам потрібен відпочинок під Києвом з басейном? Басейн-джакузі з морською водою саме те, що Вам потрібно. Гідромасаж, яким обладнаний басейн-джакузі,  зніме втому та надасть Вам бадьорості. Інструктори, які працюють на території басейну –  це фахівці з плавання та водних видів спорту. А на дітей у нас чекає дитячий басейн з інструкторами, які мають досвід роботи у спортивних школах та навчать Вашу дитину плаванню. Завітайте до нас, навіть якщо Ви не вмієте плавати, ми з радістю навчимо Вас. Ми розташовані у “Вишневому містечку”, біля озера Золоче, у с. Вишеньки, що знаходиться на лівому березі Дніпра, біля Києву.

Про басейни
backgroundWater
 
Дата публікації: 02 січ 2022
 
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage