WISH
backgroundImage
backgroundImage

Парний масаж

Парний масаж в WISH Aqua & Spa Resort

 

Парний масаж - відмінний спосіб провести час разом і з коханою людиною, і з подругою, і з мамою. Романтичне побачення - найпопулярніший запит для цього виду відпочинку. Ви разом розслабляєтеся, відпускаєте всі проблеми, потрапляєте в силу моменту і відчуття свого тіла.

Що таке парний масаж і чому він необхідний для кожної пари?

 

Масаж парний - це набір прийомів і технік для розтирання і релаксації тіла, які гармонізують і наповнюють потік енергії, очищають думки, знімає напруження і стрес. Одночасна процедура для вас двох. Особливого шарму їй надає тиха кімната, напівтемрява, легка музика і приємні аромати.

Масаж для пар допоможе:

  • Дуже добре відпочити;
  • Поліпшити стану шкіри;
  • Розслабити всі м'язи;
  • Зняти стрес і напруження;
  • Опрацювати всі зони тіла за короткий час;
  • Провести разом час;
  • Відновити чутливість.

Масаж для пар - відмінний спосіб поспілкуватися на рівні почуттів і енергії.

В WISH AQUA & SPA RESORT ви можете замовити масаж у спокійному стані, а також вибрати програму SPA-туру для двох і насолоджуватися кращим побаченням в світі.

У готелі працюють спеціалізовані масажисти, які знають техніки і різні підходи; всі кімнати для масажу затишні і спонукають до відпочинку. Перед масажем ви можете вибрати проведення часу в сауні, лазні або аромагроті, а також будь-які процедури для обличчя і тіла.

Масаж парний може бути декількох напрямків:

  • Антистрес - допоможе подолати безсоння, мігрень, хронічну втому. Дуже актуально якщо ви батьки і потребуєте переключитися і отримати час для двох.
  • Релаксуючий - спрямований на максимальне розслаблення всіх м'язів. Підійде і тим хто часто втомлюється і тим, хто просто хоче відпочити.

Подарунок такого типу можна зробити на день народження, весілля, медовий місяць, річницю, і звичайно, просто так, адже ви і ваша половинка заслуговуєте на хороший відпочинок. Якщо ви приїжджаєте до нас з дітьми, але мрієте про масажі, не переживайте! До ваших послуг дитячі ігрові кімнати та няні. Поки діти будуть зайняті - ви нарешті зможете побути удвох.

Подаруйте собі заслужений відпочинок, а WISH AQUA & SPA RESORT подбає, щоб він став кращим.

Парний масаж
backgroundWater
 
Дата публікації: 05 січ 2022
 
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage