WISH
backgroundImage
backgroundImage

Організація бізнес заходів

Організація бізнес конференцій - ваше завдання і ви шукаєте підходяще для цього місце? Вам важливі кілька пунктів: щоб недалеко від Києва, презентабельно, солідно, зі смаком і з можливістю залишитися на ніч або вихідні? Потрібно всіх приємно здивувати і в той же час показати серйозність і важливість намірів?
Все правильно? Тоді записуйте - с. Вишеньки, заміський курортний готель WISH AQUA & SPA RESORT. І зараз ми вам розповімо чому йому немає рівних.

Для організації успішного бізнес заходи важливо враховувати кілька факторів:

  • Технічне оснащення - вам швидше за все потрібен великий конференц-зал з необхідною технікою (проектори, екрани, стерео обладнання, LED-телевізори, VIP переговорна і ін.). WISH AQUA & SPA RESORT пропонує конференц-зал на 60-80 людей, всю техніку та оригінальне оформлення залу з картинною галереєю.
  • Локацію - приємне тихе місце, щоб у гостей була можливість взяти паузу і подихати чистим повітрям, погуляти, подумати або просто вийти і насолодитися видом без висоток і пробок. Одна з переваг курорту - це екологічно-чиста місцевість в оточенні озер і лісу.
  • Можливість харчування та ночівлі. На території курорту є готель і вілли з великим комфортним номерним фондом, де ви і гості вашого форуму будуть відчувати себе як вдома. Також є ресторан і бари. Співробітники організують кава-брейки, шведський стіл або смачні обіди від шефа.
  • Трансфер. WISH AQUA & SPA RESORT надає при необхідності трансфер гостей на сучасних брендованих автобусах.
  • Відпочинок. Успішна організація бізнес заходів вимірюється рівнем задоволення гостей і відповідно різноманітним відпочинком, якщо він передбачений. Після довгого дня учасники можуть поніжитися в сауні, лазні, на масажі або в СПА. Для любителів спорту є можливість плавати в басейні, займатися в залі або гуляти по озеру на SUP-ах.
  • Прийняття рішення. В добре підібраному місці, де бізнес-партнери можуть взяти час на відпочинок, добре поїсти і виспатися - рішення на вашу користь приймаються швидше і охочіше, адже відпочивша людина = відкрита людина.

 

Організація бізнес конференцій - одна з улюблених завдань WISH AQUA & SPA RESORT

 

Організація бізнес заходів не обмежується зустрічами з партнерами або колегами. Ви можете приїхати на майстер-класи, лекції, семінари, круглий стіл та ін.

Фахівці підберуть оптимальний для вас формат, подбають про зручний розміщенні гостей і тому, щоб про вашу зустрічі згадували з теплом і гордістю ще дуже довго.

 

Організація бізнес заходів
backgroundWater
 
Дата публікації: 02 чер 2021
 
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage