WISH
backgroundImage
backgroundImage

Косметологія

Косметологічні послуги в WISH Aqua & Spa Resort

 

Повернути молодість, поліпшити стан проблемної шкіри, позбутися від слідів втоми і негативних наслідків хронічного стресу допоможуть косметологічні послуги Київ. Відвідайте косметологічний кабінет в заміському комплексі WISH Aqua & Spa Resort, де представлений повний спектр косметологічних послуг.

Які косметологічні послуги можна отримати в WISH Aqua & Spa Resort?

Комплекс WISH Aqua & Spa Resort оснащений усім необхідним для приведення шкіри і тіла в тонус. Тут є СПА-зона з лазнями, саунами, соляним гротом, а також процедурні кабінети, в яких працюють майстри з медичним профільною освітою і значним досвідом. Професіонали підберуть комплекс доглядають процедур індивідуально, з урахуванням потреб і особливостей конкретного гостя.

У центрі краси виявляються такі косметологічні послуги:

  • чистка шкіри обличчя і тіла;
  • механічні, хімічні, ультразвукові пілінги;
  • зволоження, харчування і відновлення шкіри за допомогою масок, обгортань;
  • антивікові процедури;
  • масаж лікувальний, розслабляючий, антицелюлітний;
  • догляд за будь-яким типом шкіри.

Кожна із запропонованих процедур має доведеною ефективністю і абсолютно безпечна. Навіть після першого відвідування можна помітити результат. При цьому ціни на косметологічні послуги залишаються доступними і лояльними.

Висококласні косметологічні послуги 

Косметологи комплексу WISH Aqua & Spa Resort мають дипломи, які підтверджують легальність діяльності і повну компетентність. У роботі використовуються виключно сертифіковані матеріали, препарати та обладнання. Кожен гість отримує персональний підхід і ввічливе, гарне обслуговування.
У заміському комплексі вас чекають не тільки кваліфіковані послуги, а й затишна атмосфера, що дозволяє розслабитися і відпочити від міської суєти. Комплекс закритого типу знаходиться під цілодобовою охороною, завдяки чому інформація про відвідувачів залишається суворо конфіденційною.
На території є ресторан, в якому можна насолодитися смачними стравами та напоями в перервах між косметологічними процедурами. А щоб відпочинок був повноцінним і запам’ятався надовго, рекомендуємо залишитися в нашому готелі з комфортабельними номерами в європейському стилі. Приїжджайте в косметологічний центр в WISH Aqua & Spa Resort!

Косметологія
backgroundWater
 
Дата публікації: 03 січ 2022
 
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage