WISH
backgroundImage
backgroundImage

Конференц-сервіс

Конференц-сервіс високого рівня

Підхід до організації Conference напрямків в WISH Aqua & Spa Resort – це бездоганний сервіс та індивідуальний підхід до кожного клієнта, уважність і тактовність персоналу

 

Конференц-зал для проведення заходів

Конференц-зал WISH Aqua & Spa Resort – це місце, де ви зможете організувати урочисту подію або захід бізнес-напрямки. Для зручності ораторів і слухачів передбачено проектор, екран, якісне звукове стерео-обладнання та два LED телевізора з діагоналлю 50. Особливість приміщення – це картинна галерея з оригінальними полотнами і репродукціями.

Ми пропонуємо вам послугу оренди конференц залу – відмінне рішення для проведення конференцій / семінарів / тренінгів або для святкування торжества.

Площа залу – 120 м2. Приміщення розраховане від 60 до 80 осіб.

Організація конференцій від – це завжди вигідно, зручно і якісно. У всіх учасників заходу залишаться тільки позитивні враження.

Для учасників заходу будь-якого характеру, яке буде проходити в наших стінах, ми надаємо послуги кава-брейків. А при необхідності – фуршетний або банкетний варіант обслуговування.

 

VIP-переговорна WISH Aqua & Spa Resort

Універсальне місце для проведення переговорів і ділових зустрічей.

Зал обладнаний дизайнерськими меблями і каміном, що створює затишну атмосферу для особливого конфіденційного заходу. Бездоганний сервіс ресторану доповнить вашу зустріч гастрономічними стравами ф’южн меню.

  • Площа залу -35 м2
  • Зал вміщає: до 15 людей

Телефон для співпраці: 067 549 24 39

Конференц-сервіс
backgroundWater
 
Дата публікації: 04 лют 2021
 
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage