WISH
backgroundImage
backgroundImage

Хамам

Турецька баня хамам

 

Хамам – традиційна частинка південної культури. Це турецька лазня, підлога і лежаки якої виготовлені з мармуру. Особливість хамаму – невисока температура 35- 50° С та висока вологість – 100%. Через це хамам сауна є найкращим варіантом для людей, які не переносять високу температуру сауни чи російської бані. Так як мармур нагрівається лише до температури 40-60°С – це дозволяє проводити більше часу всередині. Відвідування хамаму покращує Ваше самопочуття, стимулюючи обмінні процеси в організмі. Хамам це не просто лазня – це важлива частина південної культури.

Корисні властивості хамаму – турецької сауни

Параметри повітря у турецької сауни комплексно впливають на організм людини в цілому, зокрема:

  • Покращують кровообіг та розширюють судини, що запобігає появі тромбів;

  • Позитивно впливають на стан шкіри, сприяють її очищенню, зволоженню та відновленню пружності;

  • Омолоджують організм шляхом виведення шлаків та прискорюють обмінні процеси;

  • Покращують стан суглобів та опорно – рухової системи в цілому;

  • Стабілізують нервову систему, знімають стрес, безсоння та покращують загальний емоційний стан;

Хамам спа також застосовують для профілактики респіраторних захворювань. Тривале прогрівання тіла сприяє підвищенню імунітету.

Хамам – найкращий відпочинок для чоловіків та жінок

Якщо ви втомилися та Вам необхідний відпочинок – завітайте до клубу WISH Aqua & Spa Resort, де на Вас чекає справжній турецький хамам, а також фінська сауна. Його відвідування надасть Вашому організму можливість максимально швидко відновитися, набратися сил та енергії. Комплекс SPA процедур дозволяє по-справжньому насолодитися перебуванням у нашому клубі та задовольняє побажання, як чоловіків, так і жінок. Курорт WISH Aqua & Spa Resort розташований на лівому березі Дніпра, неподалік від Києва, а саме у с. Вишеньки, біля озера Золоче. Ми надаємо лише кращі послуги.

Хамам
backgroundWater
 
Дата публікації: 03 січ 2022
 
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage