WISH
backgroundImage
backgroundImage

Кейтерингові послуги

Шукаєте компанію для кейтерингу? Вам важливий індивідуальний підхід, висока кваліфікація спеціалістів та свіжа смачна їжа? Ви хочете, щоб гості вашої події ще довго говорили про те, яким прекрасним було ваше свято? Ми можемо вам допомогти!
Курортний комплекс WISH AQUA & SPA RESORT пропонує для своїх гостей послуги кейтерингу. Ви можете замовити виїзне ресторанне обслуговування до себе додому, до парку, до робочої організації або навіть на яхту! Якщо вам незручно їхати до нас в ресторанний комплекс але ви хочете, наприклад, кейтеринг на природі Київ, ми з радістю надамо цю послугу.
Ви можете замовити кейтеринг для виїзного святкування дня народження, весілля, відкриття офісу, виставки, фестивалю, проведення семінарів, конференцій та інших ділових зустрічей. Залежно від пори року та тематики ми організуємо свято на природі або ж у закритих приміщеннях. Пропонуємо вам послуги організації банкету, фуршету, кава-брейку, шведського столу, а також супровід вечерь, пікніків, вечірок та корпоративів. Ви можете замовити кейтеринг як на 1-2 години, так і весь день.


Замовляючи кейтерингові послуги від найкращих спеціалістів WISH AQUA & SPA RESORT ви отримаєте:

  • Організацію вашої ідеї з нуля;
  • Розробку різноманітного та смачного меню під стиль та тематику події;
  • Декорації приміщення чи природної зони;
  • Необхідні меблі, обладнання та предмети сервірування;
  • Приготування, подачу страв або тільки напоїв;
  • Підтримку та контроль івента від нашого професійного менеджера;
  • Найкращих офіціантів та барменів для обслуговування свята.
  • Свіжу, якісну їжу та напої;
  • Доброзичливість та комфортну атмосферу.

Наші досвідчені фахівці надають відмінний кейтеринг сервіс та зможуть втілити у життя будь-яку ідею. Пропонуємо високу якість послуг, професійність на кожному кроці та творчий підхід.
Щоб замовити кейтеринг під вашу подію, вам потрібно просто зателефонувати нам, розповісти ідею та забронювати дату. Далі ми з вами узгодимо всі деталі та організуємо незабутнє свято.
Довіртеся професіоналам та отримайте задоволення від свого івента.

Кейтерингові послуги
backgroundWater
 
Дата публікації: 03 лют 2021
 
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage