WISH
backgroundImage
backgroundImage

Інфрачервона сауна

Інфрачервона сауна у WISH Aqua & Spa Resort

 

Завдяки тому, що у інфрачервоній сауні не застосовується нагрівання повітря, а застосовуються інфрачервоні хвилі, її відвідування позитивно впливає навіть на людей з серцево-судинними захворюваннями. Інфрачервона сауна – це спеціальне приміщення, у якому нагрівання проходить завдяки впливу на організм інфрачервоних хвиль, які випромінює спеціальний обігрівач. Хвилі безпосередньо направлені на м’який, поступовий прогрів тіла, а не повітря. Тому температура у приміщенні складає 39-45°С. Завдяки тому, що тепло проникає глибше, ніж у фінській сауні або іншій бані, інфрачервона сауна є більш ефективною.

Особливості та переваги інфрачервоної сауни

Через невисоку температуру відвідувати інфрачервону сауну рекомендовано людям, незалежно від їх віку, це корисно як для чоловіків, так і для жінок. Комплексний вплив на організм надає оздоровчий ефект, а саме:

  • Зміцнює стінки серцево-судинної системи;

  • Прискорює регенерацію тіла та зміцнює імунітет;

  • Покращує стан нервової системи;

  • Знімає втому м’язів після тренувань;

  • Виводить шлаки та токсини з організму;

  • Надає шкірі пружність.

Інфрачервоні хвилі впливають безпосередньо на організм людини, через це майже одразу починається потовиділення та очищення організму, тому рекомендовано відвідувати сауну не більше ніж 30 хвилин за один сеанс.

Інфрачервона сауна для схуднення та відновлення сил

Якщо Вас переслідує втома, Ви часто нервуєтесь, або просто бажаєте відпочити, то найкращим вибором буде відвідування інфрачервоної сауни для дітей та дорослих. До SPA комплексу клуба WISH Aqua & Spa Resort входить інфрачервона сауна, фінська сауна, римська парна та багато інших SPA зон. У нашому комплексі Ви отримаєте неперевершений відпочинок разом з друзями або у родинному колі. Наш клуб знаходиться на лівому березі Дніпра, у с. Вишеньки, що під Києвом. На вас чекає висококваліфікований персонал та інноваційне обладнання. Оздоровлюйтесь та відпочивайте разом з клубом WISH Aqua & Spa Resort, ми на Вас чекаємо.

 

Інфрачервона сауна
backgroundWater
 
Дата публікації: 04 січ 2022
 
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage