WISH
backgroundImage
backgroundImage

Готель

Готель під Києвом в нашому клубі WISH Aqua & Spa Resort

 

WISH AQUA & SPA RESORT - готельний комплекс, що пропонує гостям послуги розміщення в комфортабельних номерах і віллах, харчування в ресторані, СПА-відпочинок, безлімітний доступ до 5 басейнів і в тренажерний зал. Вся територія готелю охороняється і ви можете бути впевнені у своїй безпеці і конфіденційності.

Готель під Києвом - відмінна можливість вирватися на вихідні або в міні-відпустку спонтанно, і отримати від нього найкращі спогади. Готель знаходиться всього в 16 км від столиці, але коли ви приїжджаєте до нас, вас оточує казкова природа, вода і чисте повітря, ніби ви десь дуже далеко від мегаполісу. Прокидатися під спів пташок - прекрасно!

Щоб ваш відпочинок був комфортним, ми подбали про зручності кімнат готелю. До ваших послуг номери:

  • Стандарт
  • Стандарт покращений
  • Напівлюкс
  • Villa напівлюкс
  • Villa стандарт
  • Villa люкс WISH
  • Villa люкс Family

В ціну кожного номера включені безлімітні візити в тренажерний зал, сауни, басейни, ігрові кімнати для дітей і, звичайно ж, смачний сніданок. На території готель Київ є ресторан з унікальною виставкою історичних фото-робот відомих фотографів і особливе меню.

Але це ще не все! По-справжньому унікальним наш готель під Києвом робить вода. Так, так, саме вода артезіанського періоду. Вона видобувається зі свердловини 250 м і надходить в кожен номер, в басейни, сауни. Її можна і потрібно пити з крана. Екологічно чиста, смачна і неймовірно корисна для здоров'я!

Щоб розслабитися, всім гостям доступні СПА-процедури: від масажу до бальнеологічних обгортань морськими водоростями. Професійні косметологи з медичною освітою подбають про те, щоб ваше тіло відпочило і накопичило сили. А якщо у вас є проблеми зі здоров'ям, зайвою вагою, спиною або суглобами - для вас працюють лікарі та спеціальні медичні тури, що спрямовані на оздоровлення і відновлення.

Приїжджаючи в готель Київ WISH AQUA & SPA RESORT ви отримуєте максимально широкий спектр послуг. Ми любимо бачити, як ви дивуєтеся, радієте і відпускаєте все невагоме коли приїжджаєте до нас.
 

Готель
backgroundWater
 
Дата публікації: 15 жов 2021
 
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage