WISH
backgroundImage
backgroundImage

Фітнес-басейн

Фітнес-басейн в WISH Aqua & Spa Resort

 

Фізичне та психічне здоров’я – наш головний скарб. Важливо дбати про них комплексно та систематично. Одним з ефективних способів є плавання у басейні. Якщо ви живете в Києві чи неподалік і шукаєте для себе фітнес басейн, завітайте у WISH AQUA&SPA RESORT. Заміський курорт у с. Вишневе пропонує цілий комплекс фітнес-послуг для дорослих та дітей:

  • Спортивний басейн (25 метрів довжини);
  • Дитячий басейн;
  • Басейни просто неба – панорамний, двозонний, гідромасажна ванна. 

Плавання в басейні чудово підходить тим, кому не можна займатися іншими видами спорту. Наприклад, людям з варикозом, захворюваннями суглобів і хребта, астмою тощо краще займатися плаванням, щоб підтримувати своє тіло і вагу в нормі. Басейн допомагає розслабитися, зняти стрес, схуднути, покращити сон, зміцнити м’язи, розвинути витривалість та почуватися добре. Плавання надзвичайно корисне для всієї сім'ї.


Вся вода на території готелю подається з артезіанської свердловини Юрського горизонту, в тому числі у басейни. Така вода є чистою, екологічною, проте у басейнах вона постійно проходить п’ятирівневе додаткове очищення і знезараження. Тут дбають про вашу безпеку і розуміють важливість такого ретельного очищення води. 

Спортивний басейн

Якщо ви займаєтеся професійним плаванням і готуєтеся до змагань, ви також можете обрати басейн у фітнес-клубі готелю, оскільки там працюють професійні тренери, які допоможуть вам з підготовкою. Також тренери зможуть розробити для вас індивідуальну програму залежно від мети плавання з урахуванням ваших особливостей здоров’я та графіку роботи. До нас можна прийти на плавання з тренером вагітним жінкам, а також тим, хто полюбляє відвідувати групові заняття.


Курорт WISH AQUA&SPA RESORT та фітнес з басейном знаходиться всього в 16 км від Києва. Тут є комфортабельні номери, різноманітні SPA-послуги, тренажерний зал та ресторан вишуканої кухні. На території комплексу можна не лише поплавати, а й попаритися опісля в сауні та й загалом чудово провести вихідні.
Бронюйте зручний час та дати для відвідування басейнів та будьте здорові!

Фітнес-басейн
backgroundWater
 
Дата публікації: 02 січ 2022
 
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage