WISH
backgroundImage
backgroundImage

Фінська сауна

Фінська сауна у заміському корорті

 

Фінська сауна – це особливе місце для відпочинку, яке має свої традиції та історію. Запрошення до фінської парної – виявлення поваги. Оздоровчий ефект досягається завдяки оптимальному співвідношенню вологості та температури. Фінську сауну відносять до сухого типу, вологість повітря складає 15-20%, а температура достатньо висока – до 100°С. Завдяки високій температурі Ви одразу відчуєте оздоровчий ефект сауни, а саме виведення шлаків, які накопичуються у порах шкіри разом з потом. Використання ароматичних масел допомагає повністю розслабитися та сприяє релаксації організму.

Оздоровчий вплив фінської сауни на організм

Завдяки високим температурам відбувається інтенсивне потовиділення та подальше випаровування поту з поверхні шкіри. Такий механізм забезпечує максимальний лікувальний ефект. Фінська сауна комплексно впливає на організм людини, а саме:

  • Покращує діяльність серцево-судинної системи та загальний кровообіг організму;

  • Позитивно впливає на стан шкіри – вона відновлюється та очищується від мертвих клітин;

  • Підвищує метаболічні процеси в організмі, що сприяє схудненню;

  • Відновлює стан м’язів після інтенсивних тренувань;

  • Знімає втому та стрес;

  • Рекомендується при частих простудних захворюваннях, так як гаряче сухе повітря позитивно впливає на дихальну систему.

Відвідування сауни – найкращий спосіб відпочинку

Невід’ємною складовою фінської сауни є її атмосфера. Для чоловіків – це відпочинок у компанії товаришів, який допомагає підтримувати дружні стосунки та відновити життєві сили. Для жінок відвідування фінської сауни – один із способів догляду за своїм тілом. Результатом є видалення шлаків та токсинів, покращення кровопостачання шкіри, завдяки чому вона стає більш пружною та еластичною, омолоджується організм та підіймається настрій. Фінська сауна входить до SPA комплексу клубу WISH Aqua & Spa Resort, який розташований на лівому березі Дніпра, у с. Вишеньки, під Києвом. На Вас чекає прекрасний відпочинок. Також у нашому комплексі Ви можете відвідати  хамам.

 

Фінська сауна
backgroundWater
 
Дата публікації: 05 січ 2022
 
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage