WISH
backgroundImage
backgroundImage

Бальнеологія

Бальнеологія в WISH Aqua & Spa Resort

 

Ще з давніх часів значну увагу приділяли ефективному впливу водолікування, особливо з незвичайною структурною складовою, доводячи корисність даних методів лікування, як при внутрішньому вживанні, так і зовнішньому впливі при прийнятті повноцінних ванн.

У сучасному світі дуже активно стали використовувати бальнеологію через дуже широкий спектр застосування від безлічі найбільш поширених захворювань: серцево-судинної системи, ревматичних проявів, розлади органів травлення, шкірні захворювання, захворювання опорно-рухового апарату.

Мінеральні ванни, підводний масаж, душі стимулюють кровообіг, обмінні процеси, втрату калорій, а також виведення токсинів і шлаків з організму. Розчинені у воді активні речовини проникають в шкіру і кров, тим самим омолоджуючи і насичуючи клітини корисними елементами. Поєднання певної температури води з її спрямованою дією на організм сприяють активізації багатьох внутрішніх процесів, а також зняття нервової напруги і корекції фігури і дефектів шкіри.

Бальнеологія- це лікування водою і унікальністю застосування бальнеотерапії

«WISH Aqua & Spa Resort» є води Юрського горизонту, які використовуються для вашого оздоровлення у вигляді різних водних процедур і які є одними з найчистіших вод. Бальнеотерапія ( «лікування купанням») допоможе підвищити імунітет, оздоровити організм і знайти довголіття, дозволить розслабитися, знайти спокій і умиротворення.

«WISH Aqua & Spa Resort» пропонує:

  •  послуги сучасного бальнеологічного центру;
  •  кваліфікований персонал;
  •  ефективні програми по відновленню здоров'я;
  • Індивідуальний підхід з урахуванням особливостей здоров'я кожного гостя.

Як відомо, курортне лікування - один з найбільш вдалих варіантів поєднання приємного з корисним, це не тільки свіже повітря, відпочинок біля басейну і в спа зоні, смачне і корисне харчування, але і проходження оздоровчих бальнеологічних процедур.
 

Бальнеологія
backgroundWater
 
Дата публікації: 03 січ 2022
 
advantagesInfoSectionBottomImage
advantagesInfoSectionBottomImage